Generali - Karel Jeřábek

Milánská 420, Praha 10 - Horní Měcholupy Tel.: +420 602 250 135

Pojištění moto.vozidel

Automobil se stal pro většinu z nás neodmyslitelnou součástí našeho všedního života. Stal se tak říkajíc standardním členem každé průměrné domácnosti. Zatímco využívání automobilů se dříve soustředilo zejména na víkendové jízdy na chatu či návštěvu babičky, dnes se automobily staly naším každodenním věrným pomocníkem. Zvykli jsme si v nich dojíždět do zaměstnání, potřebujeme je na nákupy v supermarketech na okrajích měst, k rozvozu dětí na nejrůznější aktivity, víkendovým rodinným vyjížďkám, cestám za sportem, na dovolenou…
A tak provoz na silnicích houstne takřka den ode dne - náš centrální registr eviduje na 6 miliónů vozidel - a s tímto stavem se zvyšuje i riziko havárie. Policie jich ročně šetří na 200 tisíc, tedy každé necelé 3 minuty je nahlášena nehoda, která má za následek škodu na majetku, každou čtvrthodinu dojde k nehodě, při niž její účastníci utrpí i škodu na zdraví! Takto vznikající majetkové škody mají vzestupnou tendenci (v roce 2004 dosáhly podle odhadu Policie ČR 10 miliard Kč): stoupající ceny v autoopravárenství trvale převyšující běžný nárůst spotřebitelských cen (inflaci) ovlivňuje i zvyšující se podíl elektronických zařízení v moderních automobilech.
Zanedbatelné není, bohužel, ani riziko odcizení. Přes jisté pozitivní trendy se již od roku 1992 vytrvale drží nad hranicí 20 tisíc vozidel.
Naše pojištění motorových vozidel těmto nepříjemným situacím sice nemůže předejít, ale Vaši situaci po havárii (ať už zaviněné vlastní či cizí nepozorností nebo vzniklé z objektivních příčin) může významně ulehčit. A co teprve v případě poškození vozidla neznámým pachatelem (např. na parkovišti)? Bez uzavřeného havarijního pojištění jde tato škoda plně k tíži vlastníka!
Na základě zkušeností z provozování pojištění motorových vozidel na českém (od roku 1994) i evropském trhu si Vám proto dovolujeme nabídnout náš program komplexní pojistné ochrany pro motoristy. Zahrnuje jak zákonem předepsané povinné ručení, tak i pojištění volitelná.
 
Milánská 420, Praha 10 - Horní Měcholupy Tel.: +420 602 250 135