Generali - Karel Jeřábek

Milánská 420, Praha 10 - Horní Měcholupy Tel.: +420 602 250 135

Cestovní

Zahraniční cestovní pojištění

Co je cestovní pojištění?

I po vstupu ČR do EU je důležité si při cestách do zahraničí sjednat pojištění pro případ onemocnění či úrazu tzv. pojištění léčebných výloh. Z tohoto pojištění bude při pojistné události hrazena lékařská péče, převoz do nemocnice, léky, pobyt v nemocnici a také v případě potřeby převoz zpět do ČR.

Pojistnou ochranu si můžete rozšířit také o úrazové pojištění, pojištění osobních věcí a zavazadel, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, pojištění nadstandardních asistenčních a právních služeb a pojištění zrušení či přerušení cesty.

Víte-li předem, že budete na svých cestách provozovat sportovní aktivity, doporučujeme Vám sjednat si připojištění Sportovec.

Cestujete-li služebně, využijte možností připojištění pracovních cest.


Asistenční služba
Asistenční služba Europ Assistance je organizace, která je klientům Generali k dispozici na telefonu 24 hod. denně. Pro české klienty má zastoupení v Praze, kde jsou kromě operátorů přítomni i lékaři. V případě zdravotních problémů je možné tuto službu kontaktovat a ta následně zajistí např. převoz do nemocnice, bezhotovostní platbu za lékařské ošetření a pod. V případě nutnosti zorganizuje repatriaci (převoz) zpět do ČR, pokud klient nemůže cestovat původně plánovaným dopravním prostředkem, nebo v případě úmrtí klienta. První telefonický kontakt na tuto asist. službu je na účet volajícího, další telefonáty jsou pak ze strany asistence na klienta

Cestovní pojištění pojišťovny Generali můžete získat na všech prodejních místech Generali, na prodejních místech všech partnerských zdravotních pojišťoven a v 80 cestovních kancelářích, které jsou označené etiketou Generali.

Tuzemské cestovní pojištění

Co je tuzemské cestovní pojištění?

Tuzemské pojištění je určené pro zabezpečení rizik vzniklých při cestách a pobytu v České republice. Tuto nabídku je možné využít v kombinaci se sportovním připojištěním pro komplexní pojistnou ochranu lyžařských či jiných sportovně zaměřených tuzemských zájezdů.

Již od roku 2002 máte možnost využít pro sjednání tuzemského pojištění také On-Line aplikaci Generali.


Spolupráce se Sdružením Karty mládeže ČR

Generali Pojišťovna a.s. navázala spolupráci s organizací pro mládež, která v České republice distribuuje mladým lidem ve věku 15 až 26 let - studentům i nestudentům - Kartu mládeže Euro<26. Na základě předložení této mezinárodně uplatnitelné mládežnické karty je jejím držitelům poskytováno více než 150 tisíc rozmanitých slev již ve 39 evropských zemích. Slevy se týkají nejen cestování a dopravy, ale také ubytování, stravování, kultury či vzdělávání. Umožňují rovněž zvýhodněné vstupné do nejrůznějších galerií či levnější návštěvu památek.

V zimní sezóně mladí lidé jistě ocení slevy v horských střediscích Javorná nedaleko Železné Rudy, Desná v Jizerských horách, Chopok v Nízkých Tatrách, ale také třeba v Aragonii, Andoře, Itálii, Slovinsku či Švýcarsku.

Výhodnější jsou s Kartou mládeže Euro <26 také nákupy např. v prodejně vybavení do přírody HUDYsport a dalších. Více informací získají zájemci o tuto kartu na www.euro26.cz , www.euro26.org nebo na tel.: 233 37 22 40, e-mail: euro26@seznam.cz

Členům Klubu Generali ve věku 20 až 26 let jsme připraveni poskytnout Kartu mládeže Euro<26 zdarma. Mohou si o ni napsat na adresu Generali Pojišťovna a.s., marketing servis, Bělehradská 132, Praha 2 120 84, nebo na e-mail: servis@generali.cz


Produkty cestovního pojištění Generali, prezentované pod odkazem "podrobně", můžete v současné době získat na všech pracovištích pojišťovny Generali a také na všech prodejních místech smluvních partnerů (smluvní zdravotní pojišťovny, cestovní kanceláře).

 
Milánská 420, Praha 10 - Horní Měcholupy Tel.: +420 602 250 135